5 czerwca 2017

Nasi studenci o studiowaniu socjologii

Studenci pierwszego roku gdańskiej socjologii opowiadają o tym, dlaczego zdecydowali się na ten kierunek i co im się najbardziej podoba. 
Podaj dalej! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz